Author Archive: @

Sportski rezultati

17.2.2020. u dvorani OŠ Grabrik, održano je Županijsko natjecanje ŠSD-a osnovnih škola iz rukometa za dječake. Pobijedivši OŠ Dubovac i Prvu OŠ Ogulin, dječaci naše škole osvojili su zlatno odličje te izborili plasman na Državno natjecanje koje će se održati u travnju u Poreču.

Aktivnosti, Sport i rekreacija

Obavijest za roditelje učenika prvih razreda

Poštovani roditelji učenika prvih razreda,

priredba kojom ćemo izraziti dobrodošlicu našim novim učenicima održat će se u ponedjeljak, 9. rujna 2019. godine u 10 sati. Nakon kratke priredbe u predvorju škole učenici će sa svojim učiteljicama i roditeljima otići u svoje učionice. Toga dana nije potrebno nositi nikakav pribor, a sve potrebne informacije dobit ćete tada od učiteljice.

Radujemo se novoj generaciji naših učenika i želimo vam dobrodošlicu u Osnovnu školu Grabrik!

Obavijest o početku nastave

Poštovani roditelji i dragi učenici,

nastava u školskoj godini 2019./2020. počinje u ponedjeljak, 9. rujna 2019. godine prema sljedećem rasporedu:

• A smjena u 8 sati

• B smjena u 14 sati

Priredba za učenike prvih razreda bit će u 10 sati u predvorju škole.