Author Archive: @

Izvrsne učiteljice

Ministarstvo znanosti i obrazovanja na Svjetski dan učitelja nagradilo je najbolje odgojno- obrazovne djelatnike. Povjerenstvo za nagrađivanje odabralo je 504 najuspješnijih u školskoj godini 2019./2020. Među odabranima ove su godine naše tri učiteljice Bogdanka Conjar, Antonija Capan i Tea Borković.

Aktivnosti, Ostale aktivnosti

Upisi u srednju školu – obavijest o liječničkom pregledu

Učenici koji se upisuju u programe za koje je posebnim propisima i mjerilima određeno obvezno utvrđivanje zdravstvene sposobnosti prije upisa u prvi razred srednje škole, obavezno pristupaju liječničkom pregledu specijaliste medicine rada. Troškove pregleda za učenike koji upisuju deficitarna zanimanja snosi Hrvatski zavod za zapošljavanje (HZZ).

Deficitarna zanimanja za koja će HZZ PU Karlovac snositi troškove pregleda za upis u prvi razred u 2020. godini su: (more…)