Author Archive: Daniela Marčetić

KA RADDAR – online radionice

Dragi naši daroviti učenici,

i ovaj vikenda vas očekuju vaše radionice u sklopu projekta KA RADDAR. Kao što smo već najavili radionice ćemo objavljivati svaku drugu subotu. S prvim radionicama smo počeli u subotu 25. travnja 2020. pa ako se još nisi pridružio/la virtualnim radionicama kreni u svijet istraživanja, analiziranja i eksperimentiranja već ovu subotu 9. svibnja 2020.

KA RADDAR – online radionice

Dragi naši daroviti učenici,

projekt KA RADDAR od ove subote ima i svoje online izdanje. Znamo da ste već savladati ovaj novi način rada i nastave i sada kada ste se već uhodali u nastavu na daljinu vrijeme je i za KA RADDAR na daljinu. Prije svega voljeli bi da znate kako je i vašim predavačima sada vaše zdravlje najvažnije i kako ćete polako zajedno savladavati gradivo koje su mislili s vama raditi na radionicama u stvarnim učionicama.

Radionice ćete imati prema ustaljenom rasporedu, svaku subotom. S prvim zadatcima počinjemo već ovu subotu 25. travnja 2020..

Predmetna nastava – Organizacija nastave na daljinu

Detaljne upute učenicima od 5. do 8. razreda

U utorak 17.3.2020. učenici testiraju virtualni razred sa svojim razrednikom. Svaki učenik treba u vremenu od 8:15 do 10:30 napraviti prijavu u svoj virtualni razred, drugim riječima “treba ući u svoj razred”. Poveznice za prijave u razrede su:

Razredni odjel 5.A

Razredni odjel 5.B