Author Archive: Željka Škot

Pozivnica

Poštovani roditelji, bake i djedovi, bivši djelatnici i svi koji volite božićni ugođaj, pozivamo vas na božićnu priredbu koja će se održati u petak, 21. prosinca 2018. godine u 17 sati u OŠ Grabrik.

Dođite jer…

“…trebamo toplinu božićne ljubavi u svojim srcima

i svjetlo riječi u svojim mislima

kako bismo jedni druge više razumjeli i voljeli!”

Sretan Božić i novu 2019. godinu žele vam učenici i djelatnici OŠ Grabrik!

Dragi učenici i roditelji,

u srijedu, 21. ožujka 2018., obilježit ćemo Dan škole prigodnom priredbom  “Pokaži što znaš”.

Svaki razredni odjel predstavit će se svojim programom – plesom, pjesmom ili glumom.

U srijedu učenici razredne nastave trebaju doći u školu u 9:30, a učenici predmetne nastave u 13:30.

Dan neovisnosti

Dan neovisnosti obilježit će se u subotu 8.10.2016. prigodnim programom na ŠRC Korana s početkom u 12 sati, a za svu djecu će biti organizirane igre ispred GK Zorin dom od 10 do 12 sati. Nadamo se da ćete se odazvati pozivu te na prigodan način proslaviti ovaj važan dan za našu domovinu.

Na poveznici možete vidjeti raspored događanja u gradu.