Author Archive: Željka Škot

Obavijest

Obavještavamo sve roditelje i učenike OŠ Grabrik da se sutra, 8.11.2019. provodi štrajk u svim osnovnoškolskim i srednjoškolskim ustanovama Karlovačke županije.I učitelji naše škole sudjeluju u štrajku.

Kontakt osoba za pružanje informacija vezanih uz organizaciju nastave u školi je ravnateljica. Za upite dostupan je e-mail:grabrik@os-grabrik-ka.skole.hr

Obavijest

Obavještavamo sve roditelje i učenike OŠ Grabrik da se sutra, 6. studenog 2019. provodi štrajk  u cijeloj Republici Hrvatskoj.

I učitelji naše škole sudjeluju u štrajku.

Planirana terenska nastava 7. razrednih odjela bit će normalno realizirana.

Djeca koja dođu u školu bit će adekvatno zbrinuta.

Obavijest

Obavještavamo sve roditelje i učenike OŠ Grabrik da se sutra, 17.10.2019. provodi štrajk u svim osnovnoškolskim i srednjoškolskim ustanovama Karlovačke županije.

I učitelji naše škole sudjeluju u štrajku.

Roditelje molimo da sami procjene hoće li dijete uputiti u školu ili ne.

Obavijest o štrajku

Obavještavamo sve roditelje i učenike OŠ Grabrik da se sukladno čl.205 Zakona o radu od 10. listopada 2019. organizira i provodi štrajk zaposlenika u svim osnovnoškolskim i srednjoškolskim ustanovama.

Učitelji naše škole sutra u 8 sati održat će skup radnika na kojem će se izjasniti o svom sudjelovanju u štrajku.

Roditelje molimo da sami procjene hoće li dijete uputiti u školu ili ne.

Za upite nazvati broj telefona 047/422-962

ili e-mail:grabrik@os-grabrik-ka.skole.hr

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Djelatnici OŠ Grabrik

Dan neovisnosti

Dragi učenici i roditelji,
pozivamo vas da 8. listopada 2019. dođete od 10 do 15 sati na prigodno  obilježavanje Dana neovisnosti pod nazivom U službi grada i domovine.  Tim povodom bit će predstavljanje svih poduzeća i ustanova čiji je  osnivač Grad Karlovac. Naša će škola svoje predstavljanje imati u  prostoru Gradskog muzeja i na Trgu bana Josipa Jelačićate. Dođite nas vidjeti.
Učenici i učitelji OŠ Grabrik

Aktivnosti, Priredbe i proslave