Author Archive: Darija Begedin

Božićna priredba OŠ Grabrik 2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u nemogućnosti susreta uživo potrudili smo se da vam djelić blagdanskog ugođaja u OŠ Grabrik prenesemo virtualnim putem. Pozivamo vas da pogledate program koji smo za sve vas pripremili povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. U želji da vam nova godina donese zdravlje i mnoštvo zadovoljstava, želimo vam sretan Božić!

Priredbe i proslave

Priznanja Ministarstva znanosti i obrazovanja našim učiteljicama Bogdanki Conjar i Antoniji Capan

Odavno je znano da svaki učitelj ostavlja trag. Trag onih najboljih neizbrisiv je. Najbolji među nama poučavaju sa sviješću da uspjeh u učenju zahtijeva puno rada, samodiscipline, tvrdoglavu usmjerenost na zadatak. Oni školu ne žele pretvoriti u zabavni park, već traže ozbiljan školski rad. Ipak, s njima se čini kao da ništa nije tako teško, oni nadahnjuju svoje učenike, ali i sve nas koji s njima surađujemo.

Uncategorized