Author Archive: Darija Begedin

Obavijest o zimskom odmoru učenika i fašniku

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ponedjeljak, 21. veljače 2022. godine počinje drugi dio zimskog odmora učenika. Nastava ponovno počinje u ponedjeljak, 28. veljače 2022. godine po sljedećem rasporedu:

A-smjena poslijepodne

B-smjena ujutro

Iskoristite ove praznike da se dobro odmorite, ali i da pripremite svoju fašničku masku jer ćemo u utorak, 1. ožujka 2022. godine obilježiti u našoj školi fašnik.

Oni učenici koje učitelji ne budu mogli prepoznati, morat će toga dana biti oslobođeni usmenih ispitivanja.

Svima želimo ugodan odmor!

Božićna priredba OŠ Grabrik 2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u nemogućnosti susreta uživo potrudili smo se da vam djelić blagdanskog ugođaja u OŠ Grabrik prenesemo virtualnim putem. Pozivamo vas da pogledate program koji smo za sve vas pripremili povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. U želji da vam nova godina donese zdravlje i mnoštvo zadovoljstava, želimo vam sretan Božić!

Priredbe i proslave