Monthly Archive: November 2019

Obavijest o štrajku

Obavještavamo sve roditelje i učenike OŠ Grabrik da se sutra, 20. studenog 2019. nastavlja štrajk u cijeloj Republici Hrvatskoj.
Planirana terenska nastava 1. razrednih odjela bit će normalno realizirana.
Djeca koja dođu u školu bit će na sigurnom i adekvatno zbrinuta.
Kontakt osoba za pružanje informacija vezanih uz organizaciju nastave u školi je ravnateljica.

Za upite dostupan je e-mail: grabrik@os-grabrik-ka.skole.hr
Hvala na razumijevanju!

Obavijest o štrajku

Obavještavamo sve roditelje i učenike OŠ Grabrik da se sutra, 19. studenog 2019. (utorak), sukladno članku 205. Zakona o radu organizira i provodi štrajk zaposlenika u svim osnovnoškolskim ustanovama Republike Hrvatske.

Učitelji naše škole sutra u 8 sati održat će skup radnika na kojem će se izjasniti o svom sudjelovanju u štrajku.

Roditelje molimo da sami procjene hoće li dijete uputiti u školu ili ne. Upućena djeca bit će sigurna i zbrinuta.

Za upite nazvati broj telefona 047/422-962 ili        e-mail:grabrik@os-grabrik-ka.skole.hr

Zahvaljujemo na razumijevanju.