Daily Archive: July 16, 2020

Popis drugih obrazovnih materijala po razredima koji će se koristiti u našoj školi u školskoj godini 2020./2021.

Dopunska i pomoćna nastavna sredstava (radne bilježnice, likovne mape, kutije za tehnički, atlasi) nabavljaju roditelji, a njihov se popis po razredima nalazi u privitku.

Napomena: roditelji učenika razredne nastave nabavljaju dopunski i pomoćni materijal u dogovoru sa svojim učiteljicama. (more…)

Obavijesti

Financiranje nabave drugih obrazovnih materijala za učenike osnovnih škola u Karlovcu za šk. god. 2020./20021. sredstvima iz proračuna Grada Karlovca

Kao i proteklih godina Grad Karlovac je sudjelovao u nabavi obrazovnog materijala za učenike osnovnih škola te će za sljedeću školsku godinu financirati:

1. Učenicima čiji su roditelji korisnici socijalnog programa Grada Karlovca financirat će se nabava radnih bilježnica, likovnih mapa i pribora za tehničku kulturu.
  2. Svim učenicima petih razreda osnovnih škola Grada Karlovca osigurat će se geografski atlas.

Kontakt osoba u Gradu Karlovcu za sve informacije je gđa Renata Kučan  na broju telefona (047) 628-257 ili 628-180.

Obavijesti