Daily Archive: February 2, 2022

Svjetski dan čitanja na glas

Povodom Svjetskog dana čitanja naglas, koji se obilježava  2. veljače,  učenici 2.b, 2.c i 2.d  razreda naše škole uživali su u slušanju priče “Uljuđeni vuk” Becky Bloom, koju je čitala knjižničarka Jovita.

Nakon razgovora o priči, razgovaralo se o važnosti čitanja i o tome što njima znače knjige i knjižnica. Na kraju su učenici  crtati svoju policu s najdražim knjigama.

Dragi roditelji i učenici,

Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Karlovac objavio je brošuru Kamo nakon osnovne?  za 2022. godinu. Brošura sadrži popis svih srednjih škola u Karlovačkoj županiji s navedenim obrazovnim programima i uvjetima upisa u srednju školu, opise zanimanja i nastavni plan i program za svaki od njih, informacije o učeničkim domovima i stipendijama.