Božićna priredba

Već tradicionalno, posljednji dan nastave u prvom polugodištu u našoj školi završava božićnom priredbom.

Ovogodišnja božićna svečanost održana je 23. prosinca, a u njoj su sudjelovali brojni učenici naše škole, od 1. do 8. razreda. Sa svojim su učiteljicama dugo i marljivo pripremali božićnu priču ispunjenu plesom, pjesmom, govorom i glumom.

Betlehemsko svjetlo, koje su nam i ove godine donijeli izviđači, obasjalo je i našu školu, a od nje se proširio poziv na ljubav i mir do srca svih prisutnih.

Ravnateljica Željka Škot prigodnim je riječima čestitala Božić i Novu godinu svim učenicima i djelatnicima naše škole, roditeljima, bakama, djedovima i ostalim dobronamjernim gostima koji su se te svečane večeri okupili u školskoj dvorani.