Radio emisija

U petak, 24. 3. 2017. potencijalno daroviti učenici naše škole snimali su radio emisiju DAR.

U njoj su sudjelovali daroviti učenici 4.c i 4. d razreda te Lara Demeter i Anja Knežević iz 5.a,  Delač Smrzlić, 6.a Kala Majetić i Elena Krajačić iz 7.b, Neno Čabraja iz 8.a te Franka Petrović iz 3. c razreda. Voditeljice Kala i Elena postavljale su zanimljiva pitanja svim sudionicima, a Miroslav Stojaković s Radio Karlovca sve snimio. Emisija DAR nastala je u okviru Radio emisije – Svaki tjedan razred jedan Radio Karlovca.

Daroviti su govorili o tome kako rade u svojim skupinama, dok su stariji objašnjavali rad u predmetnoj nastavi te naglašavali oblike rada koji im se najviše sviđaju. Gvoorili su o kreativnim i znanstveno-umjetničkim subotama te najavili nadolazeću, 18.-u po redu kreativnu subotu I smijem se, i smiješ se.

Emisija je emitirana na Radio Karlovcu u subotu, 25.3. 2017.  i nedjelju, 26.3.2017. u 15,00 sati.