Državno natjecanje u krosu i atletici

Naše učenice, pobjednice županijskog natjecanja u krosu i atletici, predstavljale su boje OŠ Grabrik na državnim natjecanjima. U konkurenciji sedmih i osmih razreda djevojčice su trčale kros u Poreču 8. i 9. svibnja 2017. Ekipa se sastojala od četiri natjecateljice: Lea Novković (14.mjesto), Mia Maria Jurinjak (33. mjesto), Marta Janjanin (45.mjesto) i Kala Majetić (56.mjesto). Ekipno su osvojile 11. mjesto u državi.

Nakon natjecanja u krosu i povratka iz Poreča, već sljedeće jutro djevojčice su krenule u Split na državno natjecanje iz atletike koje se održavalo 10. i 11. svibnja.  Našu školu predstavljale su Lea Novković s osvojenim PRVIM MJESTOM u državi iz skoka u dalj, Ema Čović 5.mjesto (bacanje vortexa), Dora Kučinić  6. mjesto (100 m), Mia Maria Jurinjak 11. mjesto (600 m), Marta Janjanin 11. mjesto (bacanje kugle), Kala Majetić 15. mjesto (skok u vis), Tena Vračević 18. mjesto (300 m) i Leonarda Mikšić je pratila ekipu kao zamjena. Ekipa je osvojila vrlo dobro 10. mjesto u državi.

ČESTITAMO djevojčicama na borbenosti i sportskom duhu tijekom ovih natjecanja!