Moj grad – moja razglednica

Izložba radova učenika 3. a i b, priređena 18.05.2017. u predvorju škole, privukla je mnogobrojne posjetitelje.

Potaknute idejom uvođenja projekta „Zvijezda u školi“  2011. godine u Nastavni plan i program osnovnih škola, učiteljice Gordana Bešenić i Jadranka Žugčić odlučile su kroz sve nastavne predmete, raznovrsnim nastavnim sadržajima, učenicima 3. razreda približiti Karlovačku zvijezdu i grad Karlovac na jedan posebniji način.

I tako je započeo projekt MOJ GRAD – MOJA RAZGLEDNICA.

Učenici su s veseljem i lakoćom istraživali, učili i prezentirali sadržaje, a na satovima likovne kulture crtali, slikali i zajedno stvarali Veliku razglednicu  svoga grada.

I na kraju, da sve ne ostane samo unutar  učionica, priređena je izložba za javnost u predvorju škole.

Ova uistinu posebna priča o gradu, prezentirana kroz mnoštvo prekrasnih likovnih i literarnih radova, svjedoči o velikom trudu učenika i njihovih učiteljica, ali i o ljubavi prema zavičaju koju su nam učenici prenijeli  svojim uratcima.