Božićna priredba

I ove smo godine Božićnom priredbom završili prvo polugodište, najavivši vrijeme radosti, ljubavi i darivanja.

U priredbi je sudjelovao veliki broj učenika naše škole, od 1. do 8. razreda. Sa svojim su učiteljicama dugo i marljivo pripremali ovu božićnu priču kako bi ju darovali gostima koji su se te svečane večeri okupili u školskoj dvorani.

Kao i uvijek do sada i ovaj nas je put razveselio dolazak brojne publike: roditelja, baka, djedova, ali i sadašnjih i bivših učenika i djelatnika naše škole.

Teško bi bilo poimence zahvaliti svima koji su pridonijeli ostvarenju ovogodišnjeg programa, a da se nekoga ne izostavi, stoga ovim putem zahvaljujemo svima čiji su trud i ideje pripomogli da božićna priredba OŠ Grabrik i ove godine nikoga ne ostavi ravnodušnim.