Sportski uspjesi

U tijeku su županijska sportska natjecanja pa ćemo vas na ovom mjestu informirati o rezultatima koje su postigle naše učenice i učenici.

Dana 29. 1. 2018. u sportskoj dvorani OŠ Grabrik održano je županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice.

Sudjelovale su ukupno četiri ekipe. 1. mjesto osvojila je OŠ Grabrik, 2. mjesto OŠ Dubovac, 3. mjesto OŠ Netretić i 4. mjesto OŠ Mahično. Čestitamo svim ekipama na fair igri i borbenosti, a našim djevojkama želimo puno sreće na poluzavršnici državnog natjecanja koja će se održati na proljeće u Gospiću.

Dana 6.2.2018. u OŠ Turanj održano je županijsko natjecanje iz badmintona za djevojčice. Nastupilo je ukupno 10 ekipa. Učenice naše škole,  sve redom šesti razred,  nažalost nisu izborile ulazak u polufinale.  Svejedno im čestitamo na borbi.  OŠ Turanj, pobjedniku turnira, želimo puno sreće na poluzavršnom natjecanju.