Sigurno u prometu

Kroz nastavu Tehničke kulture učenici su permanentno educirani  sadržajima koji razvijaju prometnu kulturu.

U petom razredu sadržaji su konkretni, a iste ponavljamo tijekom slijedeće tri godine školovanja. Akcije koje provodi MUP PU Karlovačke i Autoklub Karlovac s istim ciljem su hvale vrijedni. Jedna od akcija je i provedba natjecanja „Sigurno u prometu“, za koju je potrebno osigurati i određenu tehničku potporu.

Zahvaljujući PU Karlovačkoj jedan korak je učinjen donacijom bicikla i zaštitnih kaciga. Sada predstoji izrada i nabavka elemenata za poligon spretnosti, koji će osigurati pravilno odvijanje drugog dijela natjecanja i razvijanje spretnosti i sigurnosti učenika u vožnji. Kada bude sve riješeno rado ćemo se priključiti navedenom natjecanju.

Zahvaljujemo PU Karlovačkoj !

Autor članka: Krešimir Kenfelj, prof.