Natjecanje u atletici

Dana 24.4.2018. na stadionu NK Karlovca održano je županijsko natjecanje u atletici za osnovne i srednje škole.

U toj konkurenciji djevojčica 5. i 6. razreda sudjelovale su tri škole. Prvo mjesto osvojila je ekipa OŠ Dubovac, 2.mjesto OŠ Grabrik i 3.mjesto OŠ Žakanje. Čestitamo djevojčicama na trudu i odlična prva četiri mjesta po disciplinama. 1.mjesto osvojile su Nina Maleš u skoku u dalj (4.13 m), Sara Sertić Orhanović na 600 m (2:01.8),Vita Magdić u bacanju medicinke (9.32m) i Marta Novaković (45.51 m).

U konkurenciji 7. i 8. razreda kod djevojčica natjecale su se četiri škole. Ekipa naše škole osvojila je 1.mjesto i plasirala se na DRŽAVNO NATJECANJE koje će se održati u Splitu. Učenica Ema Nakić osvojila je 2.mjesto u utrci na 100 m, Lea Novković 1.mjesto u utrci na 300 m, Helena Devčić 4.mjesto u utrci na 600 m, Kala Majetić 2.mjesto u skoku u vis, Doris Devčić 1.mjesto u bacanju kugle, Paola Svilar 4.mjesto u skoku u dalj, Ema Čović 1.mjesto u bacanju vortexa, te su u štafeti također osvojile 1.mjesto (Lucija Obajdin, Neva Knežević, Ema Nakić i Lea Novković).  Sretno mladim atletičarkama na DRŽAVNOM natjecanju.