Sretno, prvašići!

Veselo, razigrano, pjevno, plesno bilo je prvog dana škole u OŠ Grabrik. Naime, 3.9.2018. u našu školu krenula je nova generacija prvašića. Da bi im prvi dan škole protekao što ugodnije i ostao u lijepom sjećanju pobrinuli su se stariji učenici . Pripremili su za njih mnoštvo pjesme,plesa, igrokaza, recitacija…

 

Poruku dobrodošlice učenicima i njihovim roditeljima uputila je i ravnateljica škole, Željka Škot. Poželjela im je puno uspjeha u jednom novom razdoblju u njihovom životu. Predstavnik gradske četvrti, gospodin Kaleb, prigodnim je poklonima dodatno razveselio prašiće.

 

Ipak, najuzbudljiviji dio je bio kad su prvašići sa svojim roditeljima, u pratnji učiteljica, krenuli sjesti u školske klupe.

 

 

Sretno svim prvašićima i njihovim učiteljicama: Jadranki Žugčić, Gordani Bešenić, Renati Sumini i Maji Pignar- Mijović!