Županijsko natjecanje u odbojci

U srijedu 5.12.2018. god., u OŠ Dubovac, odžano je županijsko natjecanje osnovnih škola u odbojci, na kojem je ženska ekipa OŠ GRABRIK, osvojila  1. mjesto.

Sudjelovalo je sedam ekipa iz Karlovačke županije,a  natjecanje se odvijalo u dvije skupine. Ekipa OŠ Grabrik izborila je finale pobijedivši sve tri ekipe iz skupine, među kojima i dugogodišnje rivale, OŠ Vladimir Nazor iz Duga Rese. Zlatnu medalju zasluženo su osvojile pobijedivši s 2:0 ekipu OŠ I.G.Kovačić iz Duga Rese.

 

Osim što su naše djevojke pokazale zavidno odbojkaško umijeće, osvjetlale su obraz našoj školi  i po pitanju fairplay-a, pristojnog ponašanja te ohrabrivanja i bodrenja, ne samo svoje ekipe tijekom igre, već i ostalih natjecateljica.

Pobjedom na ovom natjecanju, ekipa OŠ Grabrik plasirala se na državno natjecanje koje će se održati u Poreču.

Čestitamo odbojkašicama na postignutim rezultatima i s velikim ponosom i žarom očekujemo državno natjecanje.

Autor vijesti: Mateja Gržan, prof. TZK