Sportski uspjesi

U organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza  od 25. do 28. ožujka 2019. održano je Državno prvenstvo ŠSD-a u odbojci u Poreču.

OŠ Grabrik, u konkurenciji djevojčica, predstavljale su sljedeće učenice: Vita Magdić 7.a, Paula Vodanović 8.d, Paola Svilar 8.d, Ema Šnajder 8.a, Karla Podvorec 6.d, Iris Rupčić 6.c, Lea Lukačić 6.c, Helena Devčić 8.a, Dora Flanjak 7.b, Klara Gorup 5.a i  Lana Radujković 5.d.

Naše odbojkašice zauzele su 5. mjesto, pobijedivši konkurencije u svojoj skupini ( OŠ Čakovec i OŠ dr. Franje Tuđman iz Korenice), dok su u četvrtfinalu poražene od OŠ Veruda iz Pule.

Čestitamo na postignunom uspjehu, poštenoj igri i uzornom ponašanju.

Državno natjecanje ŠSD-a iz krosa održano je 25. ožujka, također u Poreču.

Ekipa dječaka OŠ Grabrik, koju je predvodio prof. Slaven Kampić, zauzela je 23. mjesto, dok je najbolji plasman pojedinačno ostvario Marko Kusanić osvojivši 36.mjesto od ukupno 91 sudionika.

Autor vijesti: Mateja Gržan, prof. TZK