Uspjesi naših učenika na državnim natjecanjima

Ove školske godine naši su učenici ostvarili iznimne rezultate na državnim natjecanjima.

Posebno treba istaknuti učenike koji su osvojili 1. mjesta na državnom Natjecanju iz fizike i državnom Natjecanju iz povijesti. To je učenica 8. d razreda-Nika Vitas (1.mjesto na   državnom Natjecanju iz povijesti) i učenik 8. a razreda Antonio Mamić (1.mjesto na   državnom Natjecanju iz fizike). Nikin mentor bio je učitelj Vedran Šenk, prof. povijesti, a Antonijeva mentorica Snežana Kirin Mataković, prof. fizike.

Također, ističemo i učenike koji su postigli značajne rezultate na državnim natjecanjima iz drugih predmeta:

Saša Gabrić, učenica 7. a razreda s osvojenim 6. mjestom na državnom Natjecanju iz matematike, mentorica Antonija Capan, prof.matematike

Tibor William Držanić, učenik 7. b razreda s osvojenim 4. mjestom na državnom Natjecanju iz informatike, mentorica Antonija Capan, prof.matematike

Leonarda Pilčik, učenica 7. d razreda s osvojenim 6. mjestom na državnom Natjecanju iz hrvatskoga jezika, mentorica Darija Begedin, prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Maria Delač Smrzlić, učenica 8.a razreda s osvojenim 9. mjestom na državnom Natjecanju iz hrvatskoga jezika, mentorica Mirela Matešić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Tena Pudina, učenica, 7. a razreda s osvojenim 9. mjestom na državnom Natjecanju iz tehničke kulture u kategoriji fotografije, mentor Krešimir Kenfelj, prof.

Na njihovim velikim uspjesima čestitala je ravnateljica škole Željka Škot, prof. koja je zahvalila učenicima, ali i njihovim roditeljima i učiteljima mentorima na ukazanoj podršci i uloženome trudu. S ponosom im je uručila prigodne poklone uz riječi podrške i pohvale.