Natjecanje u krosu

15. listopada 2019. učenice naše škole sudjelovale su na županijskom natjecanju iz KROSA na Vunskom polju.

Ekipa 7.i 8. razreda sastojala se od 4 natjecateljice: MARTA NOVAKOVIĆ (16. mjesto), LUCIJA BOŽIĆ (19. mjesto), FRANCESSCA MATIĆ (24. mjesto), LARA MIHALIĆ (28. mjesto). Kao ekipa učenice su osvojile 6.mjesto . Izvan konkurencije nastupile su još DONATA PAULIĆ (18. mjesto) i LEA LORENA KOVAČIĆ (27. mjesto) od ukupno 37 natjecateljica.

 

Boje naše škole branile su i učenice 5.i 6. razreda koje su kao ekipa osvojile 1. mjesto  te tako osigurale nastup na državnom prvenstvu. Ekipu su tvorile: LEA VULETIĆ (4. mjesto), VITA ANDRIĆ (8. mjesto), KRISTI STEKOVIĆ (10. mjesto) i NIKOLINA HREBAC (19. mjesto). Izvan konkurencije nastupile su još KATJA CVITIČANIN (31. mjesto) i NINA MILJENOVIĆ (39. mjesto) od ukupno 46 natjecateljica.

Čestitamo svim učenicama!

Autor članka: Matea Gržan, prof. TZK