Posjet Agenciji za odgoj i obrazovanje

Učenici OŠ Grabrik, Lucija Knežević i Niko Cvitičanin, u pratnji nastavnice Božice Krpes-Pregun, posjetili su Agenciju za odgoj i obrazovanje u Zagrebu kako bi sudjelovali u projektu Procjena kvalitete programa e-učenja AZOO.

Projekt provode stručni timovi AZOO i Instituta za obrazovanje iz Dublina.

Cilj projekta je utvrditi kvalitetu programa e-učenja AZOO-a, donijeti preporuke za njihovo poboljšanje te izraditi alat za praćenje i mjerenje kvalitete stručnog usavršavanja.

 

U razgovoru sa članovi stručnog tima sudionici su iznijeli svoja iskustva i dali povratnu informaciju o korisnosti sudjelovanja u programima e-učenja. Također su prikupljene informacije o primjenjivosti stečenih znanja u nastavi i prijedlozima za buduće razvijanje programa.

Našim je učenicima ovaj posjet bio vrlo ugodno i korisno iskustvo jer su imali priliku primijeniti svoje znanje engleskoga jezika u razgovoru s izvornim govornicima.