Božićna čestitka

Poštovani roditelji i dragi učenici,

s današnjim smo danom uspješno završili prvo polugodište ove školske godine, a uskoro ćemo ući i u novu kalendarsku godinu. Ova je školska godina na više načina posebna. Stoga smatramo potrebnim zahvaliti vam svima na suradnji i razumijevanju koji su nam omogućili da ovo polugodište završimo na prikladan i dostojanstven način. Na poseban način zahvaljujemo svim roditeljima koji su se zaista velikodušno uključili u sve naše humanitarne aktivnosti u ovom polugodištu, počevši od Dana jabuka, Sajma igračaka i slikovnica, prikupljanja namirnica za Socijalnu samoposlugu, kao i svima koji su svojim darovima omogućili da pokažemo solidarnost s našim novim učenicima koji su u Republici Hrvatskoj dobili azil. Nadamo se da ćemo i u novoj kalendarskoj godini zajednički nastaviti prenositi na našu djecu i učenike duh međusobnog razumijevanja i solidarnosti. S tom željom svima čestitamo nadolazeće blagdane – sretan vam Božić i nova 2020. godina!

Ravnateljica Željka Škot i djelatnici OŠ Grabrik