Županijsko natjecanje mladih tehničara

Županijsko natjecanje mladih tehničara održano je 6. ožujka 2020., u OŠ Švarča. Natjecalo se 122 učenika osnovnih škola Karlovačke županije, u 12 kategorija tehničkih disciplina po H i P programima.

OŠ Grabrik predstavljalo je troje učenika koji su osvojili prva mjesta na školskom natjecanju, a odlične rezultate ostvarili su i na Županijskom natjecanju. To su:

1. Antonio Tatalović, 6. razred – Robotika, osvojio 2. mjesto na županijskom natjecanju
  2. Saša Gabrić, 8. razred – Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, osvojila 3. mjesto na županijskom natjecanju
  3. Tena Pudina, 8. razred – Fotografija, osvojila 1. mjesto na županijskom natjecanju i plasman na Državno natjecanje Mladih tehničara koje će se održati od 6. – 9. travnja 2020. u Primoštenu. Čestitamo!

Autor vijesti: Krešimir Kenfelj, prof. Tehničke kulture