Upute i preporuke o mješovitom obliku nastave

Obavještavamo roditelje/skrbnike naših učenika da je Hrvatski zavod za javno zdravstvo (HZJZ) dalo Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu na poveznici:

https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020.pdf

i da je Ministarstvo znanosti i obrazovanja izradilo Preporuku za organizaciju u radu u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave na poveznici:

https://skolazazivot.hr/preporuke-za-organizaciju-rada-u-razrednoj-nastavi-i-upute-za-vrednovanje-i-ocjenjivanje-u-mjesovitom-modelu-nastave/

Molimo da pročitate Upute HZJZ i Preporuke Ministarstva (MZO).

Uskoro će vas kontaktirati učiteljice vezano za uključivanje djeteta u preporučeni mješoviti model nastave koji bi krenuo najranije 11. svibnja 2020. Sve pojedinosti o organizaciji i provedbi nastave u našoj školi bit će vam dostupne krajem tjedna.

Ravnateljica:

Željka Škot, prof.