Upisi u srednju školu – dostava prijavnica

Učenici osmih razreda završavaju prijave obrazovnih programa 22.srpnja do 12 sati, kada počinje teći rok za dostavu prijavnica u OŠ Grabrik.

Prijavnice su učenicima dostupne u sustavu upisi.hr te ih je potrebno ispisati i potpisati, a potpisuju ih učenik i roditelj.

Potpisanu prijavnicu potrebno je dostaviti razredniku. To je moguće učiniti na 2 načina:

1. ONLINE – Ispisanu i potpisanu prijavnicu potrebno je skenirati ili fotografirati te poslati razredniku:
  1. U ŠKOLU – prijavnice je moguće osobno donijeti u školu 23.srpnja od 8 do 10 sati. Za učenike koji nemaju mogućnost ispisati svoju prijavnicu, moguće je to učiniti u školi, ali u tom slučaju nužno je da u školu dođu i roditelj i učenik da bi potpisali prijavnicu.

Molimo sve učenike i roditelje da prijavnice dostave 22. ili 23. srpnja kako bi upisni postupak mogao biti nastavljen. Konačne ljestvice poretka bit će objavljene u sustavu upisi.hr 25. srpnja.

Svim učenicima želimo mnogo sreće i dobar plasman na ljestvicama srednjoškolskih programa koje su prijavili!

Povjerenstvo za upis u srednju školu OŠ Grabrik