Rođendanski poklon našoj školi – eTwinning školska oznaka za 2021./2022.

U rođendanskom ozračju ugodno nas je iznenadila vijest: naša je škola nagrađena eTwinning školskom oznakom 2021.-2022.

Prisjetimo se, eTwinning je zajednica škola u Europi, platforma za odgojno-obrazovne radnike unutar koje se provodi i razvija suradnja, razvijanje projekata, komunikacija i razmjena znanja i iskustava.

Veliki je to uspjeh za 13 članica eTwinninga naše škole koje su uključene u 27 različitih eTwinning projekata.  Među njima su dvije nagrađene eTwinnerice: Bogdanka Conjar i Marina Felić.

Što to znači za našu školu?

Naša škola može sudjelovati u raznim aktivnostima koje su posvećene eTwinning školama. Škola postaje prepoznatljiva po aktivnostima koje provode učitelji članovi eTwinninga. Značenje je vidljivo i u misiji eTwinning škole:

• ravnatelj škole i učitelji zajednički donose odluke vezane za eTwinning aktivnosti i potiču druge zaposlenike da se uključe
  • eTwinninig škole pokazuju snažnu predanost suradnji, dijeljenju i timskom radu
  • učenici u eTwinning školama nositelji su promjena
  • eTwinning škole uzori su ostalim školama
  • eTwinning škole su inkluzivne i inovativne organizacije za učenje.

Čestitamo članicama eTwinninga koje su svojim aktivnostima u zajednici škola u Europi pokazale da je i naša škola vrijedna ove značajne nagrade.