Putovanje jedne jabuke

Učenici 3. b razreda obilježili su ovogodišnji Dan jabuka integriranim radnim danom.

Na satu razredne zajednice razgovarali smo o „putovanju jedne jabuke“ od voćke do kolača koji su završili na našim školskim stolovima. Naglasak je stavljen na sudjelovanje u humanitarnim akcijama i podizanju svijesti o istima. Naravno, osladili smo se tim slasticama koje su pripremile naše mame i bake.

Na satu Hrvatskog jezika putovanje smo nastavili u mislima, a zatim ga pretočili u pisanu vježbu.

Bilo je zanimljivih putovanja koje su učenici pročitali jedni drugima i izložili svoje radove u učionici.

Na satu Likovne kulture ponovili smo vrste crta kroz motiv jabuke tehnikom flomaster. Želimo više ovakvih slatkih i zanimljivih školskih dana!