Raspored informacija učitelja u šk. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji,

u nastavku se nalazi popis termina informacija učitelja OŠ Grabrik u šk. god. 2021./2022. Termin informacija moguće je dogovoriti i izvanredno te Vas molimo da se u slučaju potrebe za tim obratite razredniku svoga djeteta. Iako je elektronska komunikacija ubrzala protok informacija, u interesu Vašeg djeteta ljubazno Vas molimo da svakako najmanje jednom u polugodištu izdvojite vrijeme za osobni dolazak i razgovor s razrednicom/razrednikom uživo. Hvala na razumijevanju!

NAPOMENA: Prema trenutno važećim epidemiološkim mjerama odrasle osobe koje ulaze u školsku zgradu trebaju imati COVID potvrdu ili drugi dokaz o preboljenju ili negativan test. Informativni razgovor s učiteljem moguće je obaviti i na otvorenom ako za tim postoji potreba.

 

Maja Cindrić – SRIJEDA, 3.sat (A-smjena)

Albina Modronja – PONEDJELJAK, 3. sat (A-smjena)

Valerija Milčić – PONEDJELJAK, 4. sat (B-smjena)

Snježana Pletikosić – ČETVRTAK, 5. sat (B-smjena)

Bogdanka Conjar – SRIJEDA, 3. sat (A-smjena)

Boža Krznarić – UTORAK, 4. sat (A-smjena)

Doroteja Katić – PETAK, 3. sat (B-smjena)

Željka Milašinčić – UTORAK, 3. sat (B-smjena)

Sandra Bosiljevac – PONEDJELJAK, 4. sat (A-smjena)

Marina Felić – UTORAK, 3. sat (A-smjena)

Renata Golubić – SRIJEDA, 3. sat (B-smjena)

Tatjana Kasunić – UTORAK, 3. sat (B-smjena)

Jadranka Žugčić – UTORAK, 5. sat (A-smjena)

Gordana Bešenić – SRIJEDA, 5. sat (A-smjena)

Renata Sumina – ČETVRTAK, 3. sat (B-smjena)

Iva Šajatović Oroši – PONEDJELJAK, 4. sat (B-smjena)

Tatjana Bednjanec – SRIJEDA, 5. sat (B-smjena)

Tea Borković – ČETVRTAK, 5. sat (B-smjena)

Valentina Škarjak Šušlje – ČETVRTAK, 4. sat (B-smjena)

Linda Al Rajabi – ČETVRTAK, 5. sat (B-smjena)

Jasmina Starešinić – PETAK, 3. sat (A-smjena)

Vedran Šenk – PETAK, 3. sat (A-smjena)

Marina Špine Juraić – ČETVRTAK, 3. sat (B-smjena)

Božica Krpes-Pregun – ČETVRTAK, 3. sat (A-smjena)

Lidija Cindrić – PONEDJELJAK, 5. sat (A-smjena)

Suzana Krajačić – PETAK, 4. sat (A-smjena)

Željka Obrovac – ČETVRTAK, 4. sat (A-smjena)

Nada Škrtić – SRIJEDA, 5. sat (A-smjena)

Nevena Ćalina – PETAK, 6. sat (A-smjena)

Daliborka Grdić – ČETVRTAK, 5. sat (A-smjena)

Marijana Grgić – SRIJEDA, 4. sat (A-smjena)

Danijela Perković – ČETVRTAK, 5. sat (B-smjena)

Snežana Kirin Mataković – PETAK, 3. sat (A-smjena)

Ružica Halovanić – ČETVRTAK, 6. sat (B-smjena)

Mirela Matešić – UTORAK, 4. sat (B-smjena)

Darko Patrčević – ČETVRTAK, 4. sat (A-smjena)

Vanessa Špehar – PETAK, 4. sat (A-smjena)

Antonija Capan – SRIJEDA, 3. sat (B-smjena)

Krešimir Baumann – PONEDJELJAK u 13.15 (A-smjena ujutro); ČETVRTAK u 19.15     (A-smjena popodne)

Ivana Maradin – UTORAK, 3. sat (A-smjena)

Krešimir Kenfelj – UTORAK, 4. sat (A-smjena)

Jasmina Božičević – SRIJEDA, 3. sat (A-smjena)

Zdravka Mrežar – PETAK, 3. sat (B-smjena)

Martina Rožić – SRIJEDA, 4. sat (A-smjena)

Slaven Kampić – PONEDJELJAK, 13.10 – 14.00

Željka Škot – PONEDJELJAK, 7. sat (B-smjena)

Antonija Topalović – PONEDJELJAK, 3. sat (A-smjena)

Antun Vuksan – UTORAK, 6. sat (B-smjena)