Za mene i moj grad…Karlovac – integrirani priručnik 4.a i 4.b razreda

Shvaćajući  značaj i ljepotu našeg grada, posebno ljepotu najužeg gradskog središta Karlovačke zvijezde osmišljen je projekt grada Karlovca  Zvijezda u školi. Projektom želimo učenicima ukazati na važnost tog kulturno-povijesnog spomenika u našem gradu, a i na ostale vrijednosti u našoj županiji.

Tako je i u  Osnovnoj školi Grabrik u Karlovcu prije nekoliko godina  započeto s istoimenim projektom.

Projekt  uspješno provodimo već dugi niz godina.

U okviru projekta Zvijezda u školi učiteljice Gordana Bešenić i Jadranka Žugčić osmislile su svoj projekt koji je kroz generacije mijenjao naziv. (Zvijezda u školi, Moj grad-moja razglednica, Za mene i moj grad…Karlovac) .

Prošlu školsku godinu nastao je digitalni integrirani  priručnik u kojem su objedinjeni dječji radovi i naši tekstovi jer je Karlovac i Karlovačka županija dio nastavnog plana i programa u 3. razredu.

Ponosne smo na naše učenike (sadašnji 4. a i 4. b razred),  svoj rad i rezultate zajedničkog rada.

Želimo vam  ovim putem predstaviti naš integrirani digitalni priručnik Za mene i moj grad…Karlovac.

Gordana Bešenić i Jadranka Žugčić

Osnovna škola Grabrik, Karlovac