Obavijest o udžbenicima za novu školsku godinu

Poštovani roditelji,

udžbenici za školsku godinu 2022./2023. nabavljaju se sredstvima Državnog proračuna za sve učenike.

Grad Karlovac će za sve učenike financirati nabavu radnih bilježnica, uključujući i radnu bilježnicu s priborom za Tehničku kulturu.

Likovne mape, geografske atlase ( samo budući 5. razredi) učenici, odnosno RODITELJI, NABAVLJAJU SAMI.

Roditelji učenika od 1. do 4. razreda dodatni nastavni materijal nabavljat će u dogovoru s učiteljicama kad počne nastava u rujnu.

Učenici  5. razreda moraju sami nabaviti:

–        likovnu mapu  za 5. i 6. razred (Profil Klett) i

–       geografski atlas (Školska knjiga)

Učenici 6. razreda sami nabavljaju  samo likovnu mapu za 5. i 6. razred (Profil Klett).

Učenici 7. i 8. razreda sami nabavljaju samo  likovnu mapu za 7. i 8. razred (Profil Klett).

Za učenike čiji su roditelji korisnici socijalnog programa (korisnici subvencionirane prehrane) Grada Karlovca financirat će se kompletna nabava drugih obrazovnih materijala uključujući zbirke zadataka, geografski atlas i likovnu mapu.

Svi udžbenici i radni materijal koji je osiguran iz Državnog proračuna ili iz proračuna Grada Karlovca dočekat će učenike u školi prvi dan nastave.

U privitku se nalazi popis udžbenika i popis dodatnog materijala koji će se koristit u našoj školi u školskoj godini 2022./2023.