Roditeljski sastanak: Rad s potencijalno darovitim učenicima u 4. razredu

 

 

Poziv na roditeljski sastanak za roditelje učenika koji su u tijekom školske godine 2022./2023. identificirani kao potencijalno daroviti.   

Roditeljski sastanak će se održati 20. rujna 2023. u 18.00 h u školskoj knjižnici OŠ Grabrik.

 Dnevni red:

  •  Što je darovitost i identifikacija potencijalno darovite djece?                                                                                                                                                           
  • Rad s potencijalno darovitim učenicima u OŠ Grabrik.                                                                                                                                                               
  • Upoznavanje s interesima potencijalno darovitih učenika.

 

 Radujemo se Vašem dolasku !

Tim za rad s potencijalno darovitim učenicima