Pomoć u učenju

2015-09-16_001

Udruga Carpe Diem u sklopu projekta Lokalni volonterski centar „VolonterKA“ organizira pomoć u učenju za učenike osnovnih škola.

Ovaj volonterski program uspješno se provodi već 5 godina u Centru za mlade u Grabriku, i do sada ga je provodila udruga Slobodna škola.
I ove godine program Pomoć u učenju održavat će se u Centru za mlade u Grabriku prema unaprijed sastavljenom rasporedu od ponedjeljka do četvrtka, a prema stvarnim potrebama učenika. Pomoć se pruža individualno iz hrvatskog jezika, matematike, engleskog jezika, fizike, kemije, povijesti i zemljopisa. Pomoć u učenju pružaju nastavnici i profesori te studenti na volonterskoj osnovi. Iako je program prvenstveno namijenjen učenicima iz socijalno i materijalno ugroženih obitelji, u Učenici odnosno roditelji mogu se javiti od 01.10.2015. na telefon 422 347 ili osobno u Centar za mlade u Grabriku, M. Vrhovca 13 (na terasi pored Comela). Prijava je obavezna jer se prema prijavama slaže raspored i dinamika održavanja pomoći u učenju.