UDŽBENICI I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

Učenici 1. – 8. razreda dobit će besplatno udžbenike za sljedeću školsku godinu.

Grad Karlovac je, kao i prijašnjih godina, osigurao sredstva u Proračunu Grada Karlovca za nabavu radnih materijala.

Dodatni nastavni materijal roditelji učenika od 1. do 4. razreda nabavljaju u dogovoru s učiteljicama na  početku nastave u rujnu.

Nabava likovnih mapa za učenike 5. – 8. razreda bit će ostvarena na početku nastavne godine u dogovoru s profesoricom Maradin.

Geografski atlas (Školska knjiga) učenici  5. razreda nabavljaju samostalno.

Za sve učenike čiji su roditelji korisnici  Programa subvencija troškova stanovanja i drugih prava iz socijalne skrbi za 2024. godinu ili misle da ostvaruju to pravo, trebaju se javiti Marini Stoičić ili Ivani Čop u UO za društvene djelatnosti koje će im izdati Potvrdu da ostvaruju pravo. Roditelji su dužni potvrdu o ostvarivanju prava temeljem Programa subvencija troškova stanovanja i drugih prava iz socijalne skrbi pravovremeno dostaviti u školu.

Svi udžbenici i radni materijal koji su osigurani iz Državnog proračuna ili proračuna Grada Karlovca dočekat će učenike u školi prvi dan nastave.

U privitku se nalazi popis udžbenika i popis dodatnog materijala koji će se koristiti u OŠ Grabrik u školskoj godini 2024./2025.