Sportski rezultati

2016-02-02_001

Gradsko natjecanje iz gimnastike za djevojčice održano je 01.02.2016. u GK Sokol Karlovac. Natjecale su se učenice OŠ Grabrik, OŠ Dubovac, OŠ Švarča, OŠ D. Jarnević i OŠ Banija.

Discipline natjecanja u ženskoj športskoj gimnastici su: preskok, dvovisinske ruče, niska greda i tlo.

Pojedinačni rezultati:

U kategoriji 1. i 2. razreda: Marijeta Galić 16. mjesto, Leona Mlinac 19. mjesto, Ana Marija Jurišić 21. mjesto, Lara Gvozdić 26. mjesto i Katarina Vuletić 27. mjesto.

U kategoriji 3. i 4. razreda: Tara radočaj 4. mjesto, Dora Vračević 7. mjesto, Matea Novković 9. mjesto, Nika Januzović 10. mjesto, Maja Gašpar Kozelj 11. mjesto, Lucija Flanjak 17. mjesto, Kristina Flanjak 21. mjesto, Dora Flanjak 22. mjesto, Ilona Jambrošić 23. mjesto i Allegra Žgela 24. mjesto.

U kategoriji 5. i 6. razreda: Leonarda Mikšić 8. mjesto i Nikolina Vuković 12. mjesto.

2016-02-15_005 2016-02-15_004

Prvo kolo Gradskog  natjecanja  OŠ u odbojci za djevojčice održano je 15.02.2016. u OŠ Turanj. Sudjelovalo je 7 ekipa: OŠ Turanj, OŠ Švarča, OŠ Dragojle Jarnević, OŠ Braća Seljan, OŠ Dubovac, OŠ Banija i OŠ Grabrik. Naša je ekipa pobjedila ekipu OŠ Švarča rezultatom 2:1 te se plasirala u 2. kolo.

U drugom kolu, koje je odigrano 22.02.2016. naše su odbojkašice pobijedile ekipu OŠ Dubovac rezultatom 2:0 te su igrale u finalu protiv učenica OŠ Dragojle Jarnević. Iako su izgubile finalnu utakmicu rezultatom 2:0 i osvojile 2. mjesto, taj im je plasman bio dovoljan za prolaz na Županijsko natjecanje.