Author Archive: Ivana Belavić-Gosta

Anketa o nastavi na daljinu

Dragi učenici i roditelji,

želja nam je da u nastavi na daljinu i učenici i učitelji budu što uspješniji i zadovoljniji. S tim ciljem, u tjednu od 6. do 10. travnja proveli smo ankete o zadovoljstvu organizacijom nastave na daljinu za roditelje učenika razredne nastave i učenike predmetne nastave. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali.

Rezultate ankete možete vidjeti prilogu.

I dalje vas pozivamo da se pridržavate mjera Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, kako bi svi zajedno ostali zdravi i što prije se vratili u školske klupe! (more…)

Ostale aktivnosti

Obavijest o nastavi

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

u petak, 20.12. nastava će se odvijati prema sljedećem rasporedu:

A-smjena započinje s nastavom u 8 sati.

B-smjena započinje s nastavom u 13 sati.

Nastavni sati trajat će 40 minuta. Bit će održano 5 školskih sati.

Zadnji dan nastave ovog polugodišta je u ponedjeljak 23.12., prema redovnom rasporedu (B- smjena u 8 sati, A-smjena u 14 sati). Nastavni sati trajat će 40 minuta.

U petak 20.12. i ponedjeljak 23.12. produženi boravak radi po uobičajenom rasporedu.

Nastava u drugom polugodištu započinje u utorak  7. siječnja 2020.g.

B- smjena ujutro u 8 sati

A- smjena popodne u 14 sati

Svim učenicima, njihovim roditeljima i učiteljima želimo sretan i blagoslovljen Božić i sretnu novu 2020. godinu!