Daily Archive: May 11, 2020

Upoznaj svoj grad da bi ga više volio!

Kako  Nastavu na daljinu učiniti zanimljivom i kreativnom, učenje učiniti zabavnim,poticati na originalna rješenja, razvijati sposobnost snalaženja u trenutnoj situaciji …..?
Učenici 3. razreda OŠ Grabrik u svojim virtualnim učionicama uče o prošlosti  grada Karlovca. Motivira nas krilatica: Upoznaj svoj grad da bi ga više volio!

Aktivnosti, Ostale aktivnosti

Upis djece u 1. razred

Dragi roditelji!

Za djecu koja nisu bila na zdravstvenom pregledu kod školske liječnice dr. Sanje Čurjak radi upisa u 1. razred osnovne škole molimo nazovite i dogovorite termin.

Zvati možete svaki radni dan između 13,00 i 14,00 sati na tel. 047/411-286.

Zdravstveni pregled djece upisnika u osnovnu školu provodi se u ordinaciji školske medicine u Karlovcu, dr. V. Mačeka 48 (stara bolnica Dubovac), II. kat lijevo, kod dr. Sanje Čurjak.

O provedbi testiranja u Osnovnoj školi Grabrik (kod psihologinje i logopedinje) bit ćete obaviješteni ovdje, na web stranici škole.