Monthly Archive: September 2022

Europski dan jezika

Bonjour, Guten Tag, ciao, dober dan, good day… dobro su znani pozdravi na nekim europskim jezicima. A jučerašnji dan u našoj je školi bio više nego dobar jer smo obilježili Europski dan jezika nakon dvogodišnje pauze uzrokovane Covid pandemijom druženjem i natjecanjem Spelling Bee u kojemu je sudjelovalo dvadeset i troje učenika šestih razreda iz pet škola: OŠ „Braća Seljan“, OŠ Žakanje, OŠ Cetingrad, OŠ Netretić i OŠ Grabrik. Pokazali su izvrsnu vještinu slovkanja vrlo dugačkih riječi. Prvo mjesto osvojila je učenica Sofija Lee Sherman iz OŠ Žakanje, 2. i 3. mjesto učenici OŠ „Braća Seljan“ Vanja Mutić i Fran Brgan. Čestitamo učenicima i njihovim učiteljima!

Aktivnosti, Ostale aktivnosti

Raspored informacija učitelja u šk. god. 2022./2023.

Poštovani roditelji,

u nastavku se nalazi popis termina informacija učitelja OŠ Grabrik u šk. god. 2022./2023 koji možete pronaći i u rubrici Kutak za roditelje. Termin informacija moguće je dogovoriti i izvanredno te Vas molimo da se u slučaju potrebe za tim obratite razrednici/razredniku svoga djeteta. Iako je elektronska komunikacija ubrzala protok informacija, u interesu Vašeg djeteta ljubazno Vas molimo da svakako najmanje jednom u polugodištu izdvojite vrijeme za osobni dolazak i razgovor s razrednicom/razrednikom uživo. Hvala na razumijevanju!