Veliki broj naših učenika i ove je školske godine sudjelovao na natjecanjima iz raznih nastavnih područja.
Nakon završenih županijskih natjecanja možemo čestitati našim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima.
POVIJEST
Školsko natjecanje održano je 7.2. 2017. za učenike 7. i 8 . razreda.
U 7. razredima natjecali su se sljedeći učenici: Ita Benčić (7.a), Kala Majetić (7.b), Maja Magdić (7.c) i Zita Martinović (7.c) i Lovro Mandić (7.d). Na županijsko natjecanje plasirali su se Zita Martinović i Lovro Mandić.
U 8. razredima natjecale su se dvije učenice: Dora Lauš (8.a) i Mirna Kitanović (8.a). Plasman na županijsko natjecanje ostvarila je učenica Mirna Kitanović.
Županijsko natjecanje održano je 7.3. 2017. u OŠ. Vladimir Nazor u Duga Resi. Učenica Zita Martinović (7.c) osvojila je 1. mjesto, a učenik Lovro Mandić (7.d) 4. mjesto. U 8. razredu je učenica Mirna Kitanović (8.a) osvojila 4. mjesto.
Mentor učenicima bio je Vedran Šenk.
ENGLESKI JEZIK
Školsko natjecanje iz engleskog jezika održano je 25. siječnja 2017. Natjecanju je pristupilo 20 učenika 8. razreda. Na županijsko se natjecanje plasiralo 10 učenika.
Županijsko natjecanje održano je 21. veljače u OŠ Cetingrad. Naši su učenici ostavarili odlične rezultate. Najbolji od njih bio je Filip Marčac koji je postigao 88/100 bodova. Za plasman na Državno natjecanje, nažalost, bila su potrebna 89 bodova.
Evo rezultata svih naši učenika koji su sudjelovali na Županijskom natjecanju:
Filip Marčac, 8.b – 3.mj (mentor: Božica Krpes Pregun)
Emil Gajšak, 8.b – 4.mj (mentor: Božica Krpes Pregun)
Ema Daneček, 8.a – 5.mj (mentor: Božica Krpes Pregun)
Mihael Cindrić, 8.b – 10.mj (mentor: Božica Krpes Pregun)
Roko Kovačec, 8.b – 10.mj ( mentor: Božica Krpes Pregun)
Niko Ratković, 8.d – 11.mj (mentor: Linda Al Rajabi)
Antonija Trbuščić, 8.c – 12.mj (mentor: Linda Al Rajabi)
Marija Skočibušić, 8.d – 15.mj (mentor: Linda Al Rajabi)
Donatella Hrastov, 8.d – 16.mj (mentor: Linda Al Rajabi)
KEMIJA
7. RAZRED
Borna Burić, 7.d – 1. mj (mentor: Željka Obrovac)
Zita Martinović, 7.c – 10.mj (mentor: Željka Obrovac)
Lucija Hrebac, 7.b – 12.mj (mentor: Slađana Cvitičanin)
Kala Majetić, 7.b – 13.mj (mentor: Slađana Cvitičanin)
8.RAZRED
Filip Marčac,8.b – 12.mj (mentor: Slađana Cvitičanin)
ISLAMSKI VJERONAUK
-županijsko – 2.3.2017. OŠ Cetingrad
Nail Velić, 6.a – 2.mj (mentor: Damir Livak)
TEHNIČKA KULTURA mentor: Krešimir Kenfelj
– županijsko – 3.3.2017. OŠ Švarča
Pavle Pavičić, 5.d – 20.mj
Pablo Marijan Pavan, 6.b – 10.mj graditeljstvo
Karlo Pudina, 8.b – 11.mj modelarstvo
MATEMATIKA
– županijsko – 28.2.2017. OŠ Grabrik
- razred:
Julijan Jakin, 4.d – 1.mj (mentor: Snježana Pletikosić)
Ivan Bošnjak, 4.d -2.mj (mentor: Snježana Pletikosić)
Luka Vitas,4.d – 2.mj (mentor: Snježana Pletikosić)
Marko Delač Smrzlić, 4.b – 12.mj (mentor:Mirna Pavlaković)
Noa Majetić, 4-b – 18.mj (mentor: Mirna Pavlaković)
5. razred:
Saša Gabrić, 5.a – 1.mj (mentor:Antonija Capan)
Petra Gudasić, 5.a – 3.mj (mentor: Antonija Capan)
Nikola Paulić, 5.b . 3.mj (mentor:Antonija Capan)
Elena Galić,5.d – 4.mj (mentor: Tea Borković
Matea Novković, 5.a – 6.mj (mentor: Antonija Capan)
Marta Novaković, 5.b – 13.mj (mentor:Antonija Capan)
- razred:
Antonio Mamić,6.a – 1.mj (mentor: Daniela Marčetić)
Eol Velimirović, 6.d – 11.mj (mentor: Jasminka Kraljević)
7.razred:
Borna Burić,7.d – 3.mj (mentor: Tea Borković)
8.razred:
Emil Gajšak, 8.b – 1.mj (mentor:Daniela Mačetić)
HRVATSKI JEZIK
– županijsko – 6.3.2017. 1. OŠ Ogulin
- razred
Lucija Hrebac, 7.b – 1.mj (mentor: Mirela Matešić)
Rea Blašković, 7.d – 2.mj (mentor: Darija Begedin)
Ivona Matičić, 7.c- 4.mj (mentor: Darija Begedin)
Borna Burić, 7.d – 6.mj (mentor: Darija Begedin)
8.razred
Lana Paulić, 8.b – 3.mj (mentor: Jasmina Starešinić)
Filip Marčac, 8.b – 4.mj (mentor: Jasmina Starešinić)
Ema Mađar, 8.b – 7.mj (mentor: Jasmina Starešinić)
Petra Stojković, 8.a – 9.mj (mentor: Jasmina Starešinić)
Dora Kučinić, 8.d – 11.mj (mentor: Vesna Mance)
Mila Grginčić,, 8.d – 13.mj (mentor: Vesna Mance)
FIZIKA ( mentor: Snežana Kirin Mataković)
– županijsko- 8.3.2017. OŠ Grabrik
Emil Gajšak, 8.b – 2.mj
Lana Paulić, 8.b – 3.mj
Robert Bučar, 8.d – 4.mj
Luka Boljkovac, 8.c – 5.mj
Katarina Horaček, 8.d – 6-mj
Tin Hajduković, 8.d – 8.mj
Marija Skočibušić, 8.d – 8.mj
Mateo Dokić, 8.c – 9.mj
Mihael Cindrić, 8.b – 10.mj
Luka Baršić, 8.d – 11.mj
Donat Horvat, 8.a – 11.mj
Jana Islamović, 8.c – 12.mj
LIDRANO
– županijsko – 15.2.2017.
Matea Bekić, 8.a – novinarski rad (mentor: Jasmina Starešinić)
List Grabrić
INFORMATIKA
– županijsko – 10.2.2017. OŠ TURANJ
Luka Boljkovac, 8.c – 1.mj (mentor: Jasmina Božičević)
Mateo Dokić, 8.c – 2.mj (mentor: Jasmina Božičević)
Emil Gajšak, 8.b – 1.mj ( mentor: Zdravka Mrežar)
LIK
– županijsko – 27.2.2017. OŠ B. Seljan
Izbor za županijsko
Tin Hajduković., 8.d (mentor: Ivana Maradin)
Sven Anić, 5.a (mentor: Ivana Maradin) (mentor: Ivana Maradin)
Mila Grginčić, 8.d (mentor: Ivana Maradin)
Ema Nakić, 6.c (mentor: Ivana Maradin)
Gabriela Jurinjak, 5.d (mentor: Ivana Maradin)
Estela Murganić, 8.b (mentor: Ivana Maradin)
Gabrijel Stošić, 6.c (mentor: Ivana Maradin)
Luka Krištof, 6.c (mentor: Ivana Maradin)
Ema Gvožđak, 7.d (mentor: Ivana Maradin)
Nika Novaković, 3.b ( mentor: Gordana Bešenić)
Izložba na županijskom natjecanju:
Gabriela Jurinjak, 5.d
Estela Murganić, 8.b – rad poslan na državno
Luka Krištof, 6.c
Nika Novaković, 3.b
GEOGRAFIJA
– županijsko- 23.2.2017. OŠ Banija
- razred
Anja Knežević, 5.a – 10.mj (mentor: Dean Žabčić)
Nikola Paulić, 5.b – 12.mj (mentor: Dean Žabčić)
- razred
Luka Krištof, 6.c – 4.mj (mentor: Tatjana Bednjanec)
Sven Gvozdić, 6.c – 7.mj (mentor: Tatjana Bednjanec)
Ema Nakić, 6.c – 8.mj (mentor: Tatjana Bednjanec)
- razred
Alessandro Matić, 7.d – 2.mj (mentor: Tatjana Bednjanec)
- razred
Mia Marija Jurinjak, 8.d – 2.mj (mentor: Tatjana Bednjanec)
Rene Šlat, 8.a – 8.mj (mentor: Dean Žabčić)
BIOLOGIJA
– županijsko- 13.3..2017. OŠ Vojnić
7.razred
Lucija Hrebac, 7.b – 2.mj (mentor: Slađana Cvitičanin)
Petra katić, 7.c – 3.mj (mentor: Marina Špine Juraić)
Petra Kranjčec, 7.c – 12.mj (mentor: Marina Špine Juraić)
8.razred
Luka Boljkovac, 8.c – 2.mj (mentor: Marina Špine Juraić)
Lucija Katić, 8.d – 4.mj (mentor: Marina Špine Juraić)
Dora Lauš, 8.a – 5.mj (mentor: Slađana Cvitičanin)
Katarina Horaček, 8.d – 5.mj (mentor: Marina Špine Juraić)
Ema Mađar, 8.b – 10.mj (mentor: Slađana Cvitičanin)
Istraživački rad iz biologije „Utjecaj prirodnih tvari na pojavu plijesnivosti svježem voću i povrću“
Lana Paulić, Anronela Pandur, 8.b (Mentor: Slađana Cvitičanin)
CRVENI KRIŽ
-županijsko – 11.3.2017.
mentor: Slađana Cvitičanin
Ekipa: CRVENI KRIŽARI – 2. mj
Emil Gajšak, Lana Paulić, Ena Polović, Ema Mađar, Karlo Pudina – 8.b
Ekipa: MRZLA BANDA – 3. mj
Donat Horvat, Matea Bekić, Ema Daneček, Dora Lauš, Leon Horvatić, Inja Nenadić – 8.a
Ekipa : CRVENOKOŠULJAŠI – 6.mj
Ema Vučinić, Matilda Zimet, Sunčana Kliček, Mihael Cindrić, Marta Janjanin- 8.b