Proljetne promenade

Turistička zajednica grada Karlovca već tradicionalno organizira manifestaciju pod nazivom “Proljetne promenade”.

“Proljetne promenade 2018.” održavaju se od 21. travnja do 12. svibnja, na najfrekventnijoj gradskoj šetnici “Promenadi”, na Šetalištu doktora Franje Tuđmana, subotama od 10,00 do 13,00 sati!

Našim osmašima vjerojatno će najzanimljivija biti „Edukativna promenada“ koja je planirana za ovu subotu, 28.4. 2018. Edukativna promenada posvećena je znanju i edukaciji. Duž Promenade će biti postavljeni štandovi na kojima će se predstaviti srednje škole iz Karlovca i Duge Rese.

Spojite ugodno s korisnim, iskoristite subotnje prijepodne za uživanje na otvorenom na našoj Promenadi i informirajte se o mogućnostima upisa u srednje škole!

Više o „Proljetnim promenadama“ pročitajte na priloženom letku.