Sportski uspjesi

Završilo je i posljednje natjecanje  na gradskoj i županijskoj razini u ovoj školskoj godini. 16.4.2019. održano je županijsko natjecanje iz atletike.

I na ovom natjecanju,  u konkurenciji djevojčica (7. i 8. razredi), OŠ Grabrik ostvarila je sjajne rezultate i osvojila prvo mjesto te tako izorila nastup na Završnici DP-a u atletici 20. i 21.5. 2019. u Splitu.

Natjecale su se sljedeće djevojčice:

Nina Mladenović (7.b): 100 m trčanje

Ema Nakić (8.c): 300 m trčanje

Helena Devčić (8.a): 600 m trčanje

Eowyn Marjanović (8.a): skok u dalj

Nika Bučar (8.d): skok u vis

Marta Novaković (7.b): vorteks

Ema Čović (8.d): kugla

i štafete 100-200-300-400 m: Nina Mladenović, Nina Maleš 7.d, Eowyn Marjanović, Ema Nakić.

Čestitamo djevojčicama na sjajnim rezultatima, na borbenosti i trudu koje su uložile. Sretno na državnom natjecanju!

___________________________________________________________________________________________________

 

15.4.2019. u dvorani OŠ Grabrik, održano je županijsko natjecanje ŠSD-a osnovnijh škola Karlovačke županije u rukometu 5. i 6. razreda. U konkurenciji dječaka prvo mjesto osvojili su naši rukometaši, pobijedivši ekipe OŠ Dubovac i OŠ Ogulin te su tako izborili nastup na Poluzavršnici DP-a u rukometu koja će se održati 15.5 2019. u Zagrebačkoj županiji.

Čestitke na odličnoj igri i borbenosti.

Autor vijesti: Matea Gržan, prof. TZK