Božićna priredba

Svaki je Božić nešto posebno, nešto izuzetno! Čovjek tada osjeća najljepše melodije i čuje riječi koje ispunjavaju srce. To je vrijeme kada s posebnom pažnjom trenutke radosti dijelimo s drugima. I zato, barem u ovo blagdansko vrijeme, pokazujte drugima svoju ljubav jer to je ono bitno. I znajte, na Božić nitko nije sam.

 Ove riječi bile su niti vodilje ovogodišnje božićne priredbe naše škole. U prepunoj dvorani, čaroliju božićne noći, učenici su dočarali pjesmom, plesom, recitacijama i igrokazima. Zbor naših učiteljica, već tradicionalno,  pridonio je sveukupnom toplom i svečanom ugođaju.

 

Dragi učenici i roditelji neka Božić donese čaroliju i u vaša srca. Zdravlje i sreću, u duši veselje i osmijeh na licu – to su naše želje! Pored sebe da imate drage vam ljude i da vam ovaj Božić najsretniji bude!