Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika

Naša je škola bila domaćin Županijskog natjecanja iz Engleskog jezika koje je održano 3. ožujka 2020.

Natjecanje iz Engleskog jezika organizira se samo za učenike 8. razreda, a ove smo godine ugostili ukupno 35 učenika i 22 učitelja mentora. Za rješavanje zadataka učenici su imali na raspolaganju 105 minuta, a test se sastojao od tri dijela: razumijevanja slušanjem, razumijevanja čitanjem i uporabe jezičnih struktura.

Maksimalno je bilo moguće osvojiti 80 bodova, a najbolji rezultat, 74 boda, ostvario je Adrian Kladar, učenik Prve osnovne škole iz Ogulina. Mentorica mu je Blaženka Milošević. Drugo mjesto osvojio je učenik naše škole Tibor William Držanić, a njegova je mentorica Nada škrtić. Treće mjesto podijelile učenice Leda Rumenović (OŠ Švarča, mentorica Marija Kolar) i Hana Čubrić (OŠ Grabrik, mentorica Nada Škrtić).

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!

Rezultate ostalih natjecatelja možete vidjeti u prilogu.