Obavijest o organizaciji nastave od 25. svibnja 2020.

Poštovani roditelji i učenici razredne nastave!

Nadam se da ste pročitali Upute HZJZ i Preporuke MZO za organizaciju nastave od 25. 5. 2020. godine iz kojih se vidi da su ostvareni uvjeti za povratak učenika od 1. do 4. razreda u škole.

Važno je:

– da roditelji ne prate dijete u školu ako imaju simptome respiratornih bolesti (povišena temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa), ako im je određena mjera samoizolacije ili imaju saznanja da su zaraženi COVID-om 19

– da ne šalju dijete u ustanovu ako dijete ima simptome respiratornih bolest (navedeno).

Škola ima osigurane prostorne uvjete, a higijenski uvjeti su osigurani prema Uputama HZJZ-a.

Radit će se po uobičajenom rasporedu.

Učenici B-smjene dolaze na nastavu ujutro.

Učenici A-smjene dolaze na nastavu poslijepodne.

Molimo roditelje da ne ulaze u prostore škole i da se ne okupljaju/zadržavaju na ulazu u školu.

O prihvatu i dolasku učenika pred školu bit ćete obaviješteni  preko svoje razredne učiteljice.

Veselimo se ponovnom susretu s našim učenicima!

Ravnateljica:

Željka Škot, prof.