Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ponedjeljak, 18. siječnja 2021. godine počinje nastava u drugom polugodištu ove školske godine. 

Učenici od 5. do 8. razreda nastavu će pohađati na daljinu prema modelu koji smo primjenjivali od 21. do 23. prosinca 2020. godine. O svemu će ih obavijestiti razrednici.
Učenici od 1. do 4 razreda nastavu će imati u školskoj zgradi, a prvoga nastavnog dana učenici u školu dolaze:
A-smjena u 14 sati
B-smjena u 8 sati.
Želimo vas obavijestiti da su našu školu nakon nedavnih potresa pregledali ovlašteni statičari i da je ocijenjena kao sigurna i upotrebljiva bez ikakvih ograničenja. Na školskoj zgradi nema nikakvih oštećenja. Tijekom ovoga tjedna svi su naši djelatnici upoznati s planom ponašanja i evakuacije u slučaju novih potresa, a prvoga nastavnog dana s tim će upoznati i učenike na njima razumljiv način uz praktičnu vježbu. U dogovoru s Državnom upravom za zaštitu i spašavanje, održat ćemo i odgovarajuću vježbu evakuacije zajedno s njima čim to bude moguće. Iako se nadamo da za tim neće biti potrebe, želimo poduzeti sve da naši učenici u školi budu sigurni i osjećaju se sigurno. Hvala vam na razumijevanju i povjerenju.