Akcija za Petrinju

Učenici i djelatnici Osnovne škole Grabrik organizirali su početkom drugog polugodišta ove školske godine humanitarnu akciju u kojoj se prikupljao školski pribor za potrebe OŠ Mate Lovraka u Petrinji.

Sav je prikupljeni pribor otišao u Petrinju u utorak, 2. veljače 2020. godine zahvaljujući Gradskom društvu Crvenog križa koje nam je ustupilo svoje kombi-vozilo za tu namjenu. Prikupljene su velike količine školskoga pribora te nešto tehničke opreme koju je naša škola mogla solidarno prepustiti u potresu teško oštećenoj petrinjskoj školi. Hvala svima koji su se uključili svojim darovima kao i učenicima 8.c razreda koji su pomagali kod utovara.

Nedugo nakon isporuke u OŠ Mate Lovraka, Petrinjci  od srca zahvaljuju na izdašnoj donaciji.