Primanje za učenike koji su sudjelovali na državnim natjecanjima, njihove roditelje i mentore

U utorak, 1. lipnja 2021. godine u Osnovnoj školi Grabrik održano je primanje za učenike koji su ove školske godine sudjelovali na državnim natjecanjima u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, njihove roditelje te mentore.

Sve okupljene pozdravila je ravnateljica Darija Begedin koja je učenicima i mentorima čestitala na ostvarenim rezultatima i uručila im prigodne poklone – vrijedne knjige te poklon bonove Trend Wellness & Fitness centra. Ravnateljica je zahvalila i roditeljima na uspješnoj suradnji koja je rezultirala ovako dobrim rezultatima njihove djece, a bila je to prilika da i sami roditelji iznesu svoje dojmove i zahvale, prije svega mentorima.

Učenici i mentori iz OŠ Grabrik koji su u školskoj godini 2020./21. sudjelovali na državnim natjecanjima:

Natjecanje Učenik Mentor
LiDraNo – novinarski rad Karlo Jakin, 8.a Jasmina Starešnić