Škola u prirodi 2021.

Učenici četvrtih razreda Osnovne škole Grabrik uputili su se na svoju Školu u prirodi u Selcu u tjednu od 7. do 11. lipnja 2021. godine. Tradicionalno smo bili smješteni u Hostelu Karlovac u kojem već više desetaka godina ljetuju generacije mladih Karlovčana i tamo stvaraju nezaboravne uspomene.

Djeca i njihove učiteljice pet su dana uživali u lijepom vremenu, kupanju na plaži hostela, sportskim igrama i turnirima te u izletima na Krk i u Crikvenicu. Na Krk smo brodom putovali čak dva puta, jednom u posjet Vrbniku i drugi puta u posjet špilji Biserujka, a u Crikvenici smo posjetili crikvenički Aquarium. Bilo je vremena i za učenje sadržaja iz Prirode i društva, kao i za odmor i sladoled. Jedna od djelatnica hostela nas je na izvornom čakavskom narječju upoznala s biljkama koje rastu u dvorištu hostela, što je također bilo vrlo zanimljivo, a večeri su bile rezervirane za zabavu uz disko-glazbu. Sretni zbog ovakvog lijepog iskustva vratili smo se svojim kućama i školskim obavezama koje nas čekaju u posljednjem tjednu nastave.