Izložba naših učenika “Gradu za rođendan” u Gradskom muzeju Karlovac

„Gradu za rođendan“  naziv je izložbe likovnih radova učenika 3.a i 3.b razreda Osnovne škole Grabrik.

Izložba je postavljena u Gradskom muzeju povodom rođendana našega grada 13. srpnja.

Za ovu izložbu pripremali smo se cijelu školsku godinu.

Učenici 3. razreda naše škole sudjeluju u  projektu grada Karlovca Zvijezda u školi kojem smo se i mi rado pridružili ove školske godine ali sa drugačijim naslovom – Gradu za rođendan.  Trudili smo se i htjeli svima pokazati naše likovne uratke s motivom  Žitne lađe Zora, poznatih osoba u gradu, pročeljima našega grada, detaljima našega grada, grba grada Karlovca.

Izložba će u Gradskom muzeju biti postavljena do 31. kolovoza 2021.

Pogledajte i našu virtualnu izložbu.

Virtualna izložba “Gradu za rođendan” OŠ Grabrik u GMK