Veseli susret sa Željkom Horvat – Vukeljom

I ove smo godine ugostili poznatu književnicu za djecu Željku Horvat Vukelja. Književnom  susretu, koji je održan 18. i 19. svibnja 2022., prisustvovali su učenici prvih razreda naše škole. Iako je susret održan online, nije izostala interakcija književnice s našim prvšićima. Ona je učenicima ispričala nekoliko svojih priča,  potom ih je upoznala  s nekoliko glazbala, a  bilo je mjesta i za rebuse.

Naša je gošća  i na ovaj susret došla sa svojom neizostavnom pratnjom, ljubičastom torbom Ljubicom Torbić, koja je uvijek puna iznenađenja. Tijekom veselog druženja  iz  torbe je vadila razne predmete o  kojima su nastajale  priče.

Na kraju druženja, naši su učenici zaradili petice za znanje, sudjelovanje i izvrsno vladanje. Zahvaljujemo gospođi Željki na veselom i zanimljivom susretu!