EscapeBox STEAM radionice

Jučer i danas u našoj školi gostovao je Escape Room Osijek sa svojim Escapeboxom. Escapebox za škole posebno je osmišljena edukativna i mobilna STEAM radionica pomoću koje učenici mogu usvojiti i provjeriti usvojeno znanje iz logičkog načina razmišljanja kao i gradiva iz MAT, EJ, HJ, PiD, LK, GEO, KEM, FIZ i BIO.

Ideja je da timovi učenika dobiju zaključanu kutiju punu zadataka pa koristeći logiku i znanje, kroz suradnju, riješe zadatke i dođu do “blaga”. Naši učenici upotrijebili su sve svoje vještine, sposobnosti i znanja da bi riješili niz povezanih logičkih problema i uspješno ispunili cilj igre u zadanom vremenu, uz vodstvo game masterice Amande. Na radionicama su sudjelovali učenici od 3. do 8. razreda i svi su se  složili da je bilo zahtjevno, zabavno i zanimljivo 🙂

U nastavku pogledajte nekoliko fotografija s radionica.